Z Bruntálu s prohrou

06.02.2011 09:13

V sobotu 5.1. naši hráči odehráli první přátelské utkání v Bruntále. Po příjezdu a výstupu z autobusu nás hnedka ofoukl chladný vítr. Hráči se schovali do šaten a i když se šli sem tam podívat na starší nedalo se být v té fujavici. Když už se blížil zápas byly připravení jít do větru a zápas vyhrát. Kluci běhali podél hřiště aby se zahřáli a při rozcvičce nikdo nemohl stát jinak by mu byla zima. Zápas jsme začali a  měli jsme míč na svých kopačkách. Jenže po zemi  to moc nešlo tak přišli nákopy, které hodně často končili za autovou čarou. Na fotbal se moc nedalo dívat, protože fotbalové podmínky byly opravdu extrémní kvůli silnému větru. Nějaké akce tam přece jen byly pár narážeček Nováka s Jemelkou a pár průniků Martina Slavíčka, který zápas nedohrál kvůli bolavým tříslům. V prvním poločase jsme dali i gól a dal ho právě kapitán týmu Martin Slavíček po přihrávce Filipa Nováka se do míče opřel bodlem a brankář domácích vůbec nezareagoval. V druhém poločase už se nám moc nedařilo a Bruntál nás přehrával a přišli i branky po odraženém míči na penaltu skóroval domácí hráč i přesto, že se hráč Uničova snažil míč ještě vykopnout z brankové čáry. Další branka přišla zanedlouho po povedené akci domácích šel sám na brankáře útočník Bruntálu a kolem brankáře dal druhý gól domácích. A definitivní tečku přidal pravý záložník Bruntálu, který krásnou střelou, která zaplavala trefil krásně míč po břevno. Uničov proto prohrál první přípravné utkání  3:1