Velké drama skončilo smutkem

04.04.2011 14:33

V Sobotu 2.4. hráči SK Uničov odehráli velice těžký zápas s nejlepším týmem ligy, ale za výkon se hráči ani trenéři ani nikdo z Uničova nemusí stydět. Už v šatně trenéři chystali hráče na to, že jinak než bojovností to nepůjde a hráči s to vzali k srdci. Prvních pár minut bylo lepší z pohledu domácích, protože tutovky měli naši. Jenže střely lítali mimo nebo je zlikvidoval brankář hostí a po jednom rychlém brejku mohla přijít i červená karta, když Karel Pospíšil utíkal obraně a hostující hráč ho evidentně držel za dres. První gól přišel, ale bohužel do sítě domácích po rohovém kopu se míč pohyboval v malém vápně a nejlépe se zorientoval vysoký záložník hostů a hlavičkou uklidil míč do brány 0:1. Hned zanedlouho přišli další šance, které hasil Vojtěch Vybíhal. Jenže potom vychytal střelu míč se znovu odrazil k hostům,kteří po pěkné kombinaci zakončovali do prázdné branky 0:2. Tohle už vypadalo na debakl, ale nestalo se tak. Uničov znovu nasadil a přišel i kontaktní gól po krásné kombinaci se do vápna řítil Václav Jemelka jenže byl podražen a rozhodčí nařídil pokutový kop. Hráči se radovali a k bílému puntíku si šel míč postavit stoper Jaroslav Studený a jeho tvrdá rána doprostřed se třepotala v síti a byl to jeho první gól v této sezoně 1:2. Druhý poločas začal znovu lépe pro naše hráče, ale nepřicházel gól. Na obou stranách byly pěkné akce. A přišel velký šok pro hráče HFK, protože Filip Novák utekl jejich obraně a levou nohou prostřelil brankáře a velké překvapení bylo na světě Uničov srovnal krok s nejlepším týmem ligy 2:2. Jenže i pro domácí přišel šok po nedůsledném obsazování se za obranu dostal hráč HFK a krásnou kličkou si udělal Vojtěcha Vybíhala a posunul míč do prázdné brány v této chvíli všechny na hřišti i v hledišti zachvátil velký smutek, ale hlouček radujících se hráčů HFK  si velmi oddychl 2:3.

Když se hráči Uničova za podpory fanoušků velice snažili vyrovnat zápas se už nepovedlo a tak přišla velmi krutá prohra, ale Uničov si zasloužil bod a byl

to skvělí zápas bohužel se smutným koncem a Uničov se nemá za co stydět.