Treninkový zápas

20.03.2011 10:15

V Sobotu 19. Března  se odehrál přátelský souboj mezi mladšímy dorosty a staršímy žáky. Před zápasem trenér stašího dorostu apeloval na vítěztví o pět branek, ale nestalo se tak. Ze začátku do dokonce vypadalo na ostudu po velkém tlaku dorostů se za obránce dostal Michal Muzikant a při dotyku dotirajícího hráče, uvnitř pokutového území spadl a rozhodčí odpískal penaltu, kterou sám faulovaný proměnil 0:1. Zanedlouho, ale bylo srováno po kličce ve vápně se trefil přesně Filip Novák 1:1. Ještě před poločasem po velkém tlaku se trefily dorosti po centru do vápna se k míči dostal Václav Jemelka a trefil odkrytou část branky 2:1. Hned po poločase přišli v sestavě dorostů přišli změny a vypadalo to kuprospěchu. Na začátku druhé půle se z levé strany řítil k brance Václav Jemelka, který už byl z ůhlu a proto nahrával prudkou přihrávkou na Davida Hrušku jenže ten se do míče netrefil. Po dalších šancích na obou stranách se znovu prosadily dorostenci. Rohový kop teč Martina Richtra a dobré postavení Václava Jemelku, který znovu prázdnou branku trefil 3:1. Ještě přišli velké šance po centru do vápna se na penaltě k míči dostal Filip Novák, ale z jeho nepovedenou technickou střelou si brakář starších žáků poradil. A pak přišli série neúsoěšných pokusů Václava Jemelku, který ikdyž dal tři branky spálil aspon pět tutovek po dobrém uvolnění a dobré přizemní střele trefil tyč a po velké tutovce ve vápně branku přestřelil, ale přece jenom se ještě jednou trefil po krásné přihrávce za obranu od Jaroslava Kučeru se přesnou ranou ktyčy prosadil po třetí a nepřipustil ostudu z prohry 4:1. A ještě na závěr znovu utekl nejlepší hráč starších žáků Michal Muzikant a prostřelil Vojtěcha Vybíhala a zápas skončil 4:2 sčímž trenér dosortů nebyl příliš spokojen.

Sestava: Vojtěch Vybíhal- Daniel Kryl,Martin Richter,Jaroslav Studený, Radek Štoppl-Martin Slavíček,Václav Jemelka, Filip Novák, David Všetula- Václav Outrata,David Hruška------ Tomáš Kůra, Jaroslav Kučera
Branky: Jemelka III, Novák I ---------- Muzikant II