Přestřelka skončila prohrou

10.02.2011 17:02

Ve středu se odehrálo přípravné  utkání aby se hráči trošku rozehráli na turnaj v Polsku. V hale hráli poprvé a šlo to vidět hned v prvních minutách jsme dostali gól a asi o pět minut později jsme už prohrávali 3:0. Potom už sme se, ale zvedli a začali jsme lépe kombinovat, ale tutovky Václav Jemelky a ostatních končili mino tři tyče. První kdo prolomil smůlu byl Jakub Skřivánek, který zaběhl za obranu , kde ho viděl a našel přesně Václav Jemelka a byl tu konečně první gól. Potom padlo ještě hodně gólů a byly to většinou hezké akce, ale nakonec to dopadlo špatně pro nás ikdyž jsme před koncem vedli Litovel dokázala otočit a nakonec to skončilo 9:8.

Sestava: Havlíček, Vybíhal, Jemelka, Slavíček, Novák, Hruška, Outrata, Skřivánek, Všetula, Richter, Lolek, Kryl