Další těsná prohra

15.02.2011 15:52

Další přátelský zápas ve spadá do prohraných. S Prostějovem máme nejhorší statistiky, často sněma  prohráváme a tentokrát se štěstí znovu přiklonilo k hostům. Naše sestava trošičku oslabená kvůli silné marodce. Zápas začal hostující celek. Hru naprosto režíroval a měl slibné šance, které končili v rukavicích Vojtu Vybíhala nebo v síti za brankou. Naše nepřesné přihrávky často vybízeli soupeře k rychlím protiútokům. Přesto první branka padla po standardní situaci. Centr do vápna Jaroslav Studený ve výskoku jenže jen lízne míč, který končí na hlavě útočícího hráče a prohráváme 0:1. Od gólu se toho moc nezměnilo. Stále nepřesné nahrávky a tlak hostujícího týmu. Velká šance našeho týmu přišla po pasu za obranu na Václava Jemelku, který vyslal nadýchaný centr do vápna, kde číhal kolega ze střední zálohy Filip Novák, ale jeho dělovka skončila těsně nad brankou. Zanedlouho přichází další trest v podobě gólu Václav Outrata si zpracoval míč a s dobrým úmyslem, ale špatným provedením ho posílá vrchem za Václava Jemelku, který nestačí zareagovat a přesná střela hostujícího záložníka konči pod břevnem naší branky 0:2. Po poločase přichází pár změn a hra na začátku poločasu se razantně zvedla. Méně nepřesných přihrávek a lepší pohyb nás vedl na půli soupeře. První gól přišel, ale velmi pozdě. Na středové čáře si míč zpracovává Václav Jemelka vidí nabíhajícího kolegu ze střední zálohy pro druhý poločas Martin Richtera na, kterého míří přesný vzdušný pas a druhý jmenovaný si míč nádherně zalepil a poslal míč tam kam patří 1:2. Tato akce později trenéry vyhlášena jako nejhezčí moment zápasu. Ale i přesto Uničov v dalším přípravným zápasem prohrál těsně s Prostějovem 1:2